Etiketlenen üyelerin listesi


Alt 13 Temmuz 2018, 10:13   #1
Durumu:
Çevrimdışı
Bella
Orgeneral
ÜYE BİLGİLERİ ZİYARETÇİLERE KAPALIDIR
Dünyayı değiştiremiyorsan dünyanı değiştir.
Standart 6 Basit Teknikle Kusursuz Eyeliner Nasıl Çekilir?

6 Basit Teknikle Kusursuz Eyeliner Nasıl Çekilir?

6 Basit Teknikle Kusursuz Eyeliner Nasıl Çekilir?


eyeliner nasıl çekilir , kolay eyeliner çekme , eyeliner çekme yöntemleri , kaşık ile eyeliner , bant ile eyeliner

Forum Zirve - Prestijli Genel Forum Sitesi
forumzirve

Eyelinera olan tutkumuzun, biz kadınların zor şeylere olan düşkünlüğü ile bir bağlantısı olabilir mi? Gerçek şu ki, kusursuz eyeliner çekebilmek için, el yatkınlığına, pratiğe, doğru tekniklere ihtiyacımız var. Evet, kabul ediyoruz: Gördüğümüz zaman bayıldığımız o eyeliner stillerini elde etmek çok kolay değil ama doğru ürün ve tekniklerle sen de arzuladığın kedi gözü makyajınlarını elde edebilirsin. Eğer bir türlü istediğin gibi eyeliner çekemiyorsan, bir de bizim yöntemlerimizi dene.


1. Göz kaleminden yardım al

Likit eyeliner çekerken hata yapmaktan korkuyorsan öncelikle göz kalemin yardımıyla eyeliner stilinin taslağını oluştur. Göz kaleminle istediğin görünümü elde ettikten sonra likit eyelinerınla bu taslağın üzerinden geç.2. Kredi kartı kullanHayır, yeni bir eyeliner almak için değil. Kuyruk çekerken işleri kolaylaştırmak için sana rehber olacak kredi kartı veya kartvizit gibi sert ve düz cisimlerdan faydalan. Kredi kartını gözlerinin dış köşelerinden, kaşlarının bitimine doğru hizala ve bu sınırdan rehber alarak eyelinerının kuyruğunu oluştur.


3. Kuyruktan başlaBirçok makyaj artisti eyeliner çekmeye kuyruktan başlamanın hata yapma oranını azaltacağını söylüyor. Makyaj profesyonellerine güveniyoruz! Simetrik kuyruklar elde edebilmek için eyeliner çekmeye kuyruk kısmından başla.


4.Para bantlarını kullan


Tıpkı kredi kartı tekniğinde olduğu gibi para bandını (veya yapışkanlı kağıt da olur) gözlerinin dış köşesinden, kaşlarının bitimine doğru bantla. Kuyruğunu bu şekilde simetrik ve taşırmadan uygulayacaksın. Bandı çıkarmadan önce eyelinerının tamamen kuruduğundan emin ol.5. Kaşık kullan


Kusursuz bir eyeliner stili için ihtiyacın olan şey şu anda mutfağında duruyor. Kaşıklar bu sefer sana işleri karıştırmamak için yardım edecek! Eyeliner kuyruğunun alt kısmını bir çorba kaşığının sapı yardımıyla çek. Kuyruğun üst kısmı içinse, tıpkı yukardaki görselde olduğu gibi kaşığın ağız kısmını ters çevirerek kullan.


6. Makyaj videolarını taklit et


Binlerce insan bu rehber videoları boşuna izlemiyor! Makyaj videoları izleyerek eyeliner tekniklerini geliştirebilirsin!


Bonus: Kulak çubuğu yardımıyla hataları düzelt.


Eyeliner çekerken hata yapmak veya simetrik olmayan çizgiler elde etmek muhtemel. Ancak kulak çubuğuna dökeceğin göz makyajı temizleyicinle bu hataları kolayca düzeltebilirsin.

  Alıntı

Alt 24 Ekim 2018, 16:45   #2
Durumu:
Çevrimdışı
evrengk
Acemi Er
ÜYE BİLGİLERİ ZİYARETÇİLERE KAPALIDIR
www.forumzirve.net
Standart Cevap: 6 Basit Teknikle Kusursuz Eyeliner Nasıl Çekilir?

Çok yararlı oldu benim için bu paylaşım teşekkürler.

  Alıntı

« önceki Konuya git | sonraki Konuya git »

Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler : 1 (Üye: 0, Misafir: 1)
 

Seçenekler
Stil

Yukarı Git