Etiketlenen üyelerin listesi


Alt 08 Ekim 2018, 12:38   #1
Durumu:
Çevrimdışı
FLaMeNG
Tuğgeneral
ÜYE BİLGİLERİ ZİYARETÇİLERE KAPALIDIR
https://www.youtube.com/user/mechulzafer
Standart İşte Volkan Demirel'in başını yakan isim!.

İşte Volkan Demirel'in başını yakan isim!.


Fenerbahçe'deki kaosun perde arkası yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Aatif ve Nabil Dirar ile beraber Volkan Demirel'in de kadro dışı bırakılması camiayı ayağa kaldırırken, kaptanın neden kadro dışı kaldığı konusunda yeni bilgiler geldi. Ne olduysa Çaykur Rizespor maçından sonra oldu....

'SEN BENDEN DAHA İYİ FENERBAHÇELİ MİSİN?'

Mücadele öncesi Volkan Demirel'in bir yönetim kurulu üyesine (Bazı haber kaynaklarında bu isim Semih Özsoy olarak geçiyor) "Sen benden daha iyi Fenerbahçeli misin" şeklinde çıkıştığı ve tartıştığı öğrenildi.

Tecrübeli eldivenin kadro dışı bırakılmasında en önemli etkenlerden birinin bu olay olduğu öne sürüldü..

İşte Volkan Demirel'in başını yakan isim!
Rize mağlubiyetinin ardından kaosa sürüklenen Fenerbahçe'de Volkan Demirel, kendilerini Ali Koç'un adını kullanarak tribüne gönderip tepki almalarına neden olan idari menajer Onur Başar'ın üzerine yürüdü. Volkan'ın, Başkan Ali Koç'un 'Takımla konuş' talebini geri çevirmesi ve Comolli'yi eleştirmesi de bardağı taşırdı.

Fenerbahçe'deki kaosun perde arkası yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Aatif ve Nabil Dirar ile beraber Volkan Demirel'in de kadro dışı bırakılması camiayı ayağa kaldırırken, kaptanın neden kadro dışı kaldığı konusunda yeni bilgiler geldi. Ne olduysa Çaykur Rizespor maçından sonra oldu...Mücadele öncesi Volkan Demirel'in bir yönetim kurulu üyesine (Bazı haber kaynaklarında bu isim Semih Özsoy olarak geçiyor) "Sen benden daha iyi Fenerbahçeli misin" şeklinde çıkıştığı ve tartıştığı öğrenildi.
Tecrübeli eldivenin kadro dışı bırakılmasında en önemli etkenlerden birinin bu olay olduğu öne sürüldü.


İDARİ MENAJER ONUR BAŞAR TRİBÜNE GİDİN DİYOR

Güneş'in haberine göre, olaylar bununla sınırlı değil... Kulislerde dolanan iddialara göre; Rizespor mağlubiyetinin ardından idari menajer Onur Başar, taraftarlardan özür dilemek üzere futbolcuların tribünlere gitmesini istedi. Volkan Demirel, tepki alacakları için bu isteği reddetti.

ALİ KOÇ'UN ADINI KULLANARAK TRİBÜNE GÖNDERMİŞ

Onur Başar, bir kez daha gelip Başkan Ali Koç'un Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ın tribünlere gitmesini istediğini söyledi. Ardından tribünden giden ve tepkiler sonrası Volkan, Başkan Ali Koç'a, "Bizi tribünlere gönderdiniz, küfür yedik" diye sitem etti.

Ali Koç bu sitem üzerine kendisinin bu yönde bir isteğinin olmadığını söyledi, sportif direktör Damien Comolli de aynı şekilde böyle bir şey söylemediğini belirtti..Bunun üzerine Volkan Demirel, Onur Başar'a "Bizi niye tribüne gönderdin?" diyerek Başar'ın üzerine yürüdü..
Ali Koç da dönüş yolunda uçakta Başar'a sert tepki gösterdi..

VOLKAN DEMİREL'DEN ALİ KOÇ VE COMOLLI'YE TEPKİ

Rize dönüşünde de gerginlik sürdü. Mücadelenin ardından Başkan Ali Koç, takım kaptanı Volkan Demirel'e futbolcularla konuşması yönünde direktif verdi.

Ancak Volkan bunu reddetti. Volkan'ın Comolli'nin de yüzüne eleştirilerde bulunması bardağı taşırdı..

KADRO DIŞI KARARINA UZANAN YOL

Başkan Ali Koç, Samandıra'da Volkan'la yaptığı sohbette tecrübeli file bekçisine, "Biz senin sözleşmeni bu takıma ağabeylik yap, takımı bir arada tut diye uzattık. Senden daha çok sorumluluk almanı beklerdik" dedi..
Volkan da "Başkan ben ne yapayım, oynamıyorum ki" cevabını verdi. Ancak bu konuşmanın devamı çok da tatlı bitmez..
Takıma yeni gelenler Volkan'ın üslubunu bilmediğinden, yaptığı sert çıkışları farklı yönlere çeker.
Kaptanın, "Burası F.Bahçe beyler. Burada mağlubiyetten sonra gece rahat gezemezsiniz. Hatta bazı günler dışarı yemeğe bile çıkmak istemezsiniz. Herkes kendine gelsin" sözleri hiç söylenmemiş gibi tam tersi şekilde ve abartılarak takımı tehdit ediyor gibi Ali Koç'a iletilir..
Takımda bu lafları yönetime ve başkana taşıyan isimler daha önce de şoför Cemal krizinde olduğu gibi konuyu başkan Koç'a farklı anlatır..

Hatırlanacağı üzere Koç, tarafları dinledikten sonra, konunun kendisine değişik geldiğini ifade ederek şoför Cemal'i yeniden işe almıştı..

________________
imza
  Alıntı

« önceki Konuya git | sonraki Konuya git »

Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler : 1 (Üye: 0, Misafir: 1)
 

Seçenekler
Stil

Yukarı Git