ForumZirve.Net, Forum, Forum Sitesi, Forumlar

Forum KayıtForum Kayıt ForumForum OyunlarOyunlar MesajlarMesajlar GruplarGruplar Üye GruplarıYönetim ZirveFM DinleZirveFM TwitterTwitter FacebookFacebook İletişimReklam Ver
 
Forum Forumlar Forum Sitesi Forum Grup Forum Albüm Forumları Okudum
Go Back   ForumZirve.Net - Forum, Forumlar, Forum Sitesi Hayatın İçinden Burçlar & Fallar & Kehanetler

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

 Burçlar & Fallar & Kehanetler forumunda yer alan 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları konusu, 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2013 01.10.2013 Günlük Burç Yorumları Günlük Burç ...


Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 30-Eylül-2013, 00:46   #1 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Giriş 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2013
01.10.2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 01.10.2013
1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları 01.10.2013 burçlar 1 Ekim 2013 akrep burcu yorumu 1 Ekim 2013 aslan burcu yorumu 1 Ekim 2013 balık burcu yorumu Forumzirve.net 1 Ekim 2013 başak burcu yorumu 1 Ekim 2013 boğa burcu yorumu 1 Ekim 2013 ikizler burcu yorumu 1 Ekim 2013 koç burcu yorumu 1 Ekim 2013 kova burcu yorumu 1 Ekim 2013 oğlak burcu yorumu 1 Ekim 2013 terazi burcu yorumu 1 Ekim 2013 yay burcu yorumu

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.İstenmedik bir değişikliğe hazır değilseniz, uzlaşmacı olmanız gereken bir gün. Sizinle farklı fikirlere sahip kişilerle karşılaşabilir veya tartışabilirsiniz. Olayları kişiselleştirmemelisiniz. Aşırı tepkilerden, hafife almaktan veya aşırı harcamalardan uzak durmanız gerekiyor.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız kişilere zaman ayırmanız, günün gergin etkilerinden minimumda etkilenmenize yardım edebilir. Zorlayıcı kişiler gergin bir güne davetiye çıkartacaktır.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.Eski arkadaşlarınızla veya geçmişte iş birliği içinde olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Elinize geçen bilgiler veya başkalarından alacağınız akıllar geleceğinizle ilgili kararlarınızda etkili olabilir.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.Sizi mutlu eden şeylere konsantre olmanız günün gerginliğini azaltmanıza yardım edebilir. Kendinizi biraz şımartmanızın kime ne zararı olabilir ki? Alışılmadık ilgi alanları yeni başlangıçların işareti olabilir.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.* Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.Bazı sırlar açığa çıkabilir. Eski bir meslektaş ya da arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz ya da ani gelişmeler sıkıntı yaratabilir. Utanmanıza neden olacak gelişmeler yaşamamak için yapılması gerekli son dakika değişiklikleri varsa uygulamakta fayda var. Sizi sınırlayan şeyler veya kişiler var.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.Kiminle zaman geçirmek istediğinize veya kime ne tür bir yardımda bulunacağınıza karar verecek olan sizsiniz. Standartlarınızı belirlemeli ve kurallara bağlı kalmalısınız. Gücünüz sizi ilginç bir pozisyona taşıyacak ve kazanan taraf olmanıza yardım edecek.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bazı kişiler size istemediğiniz şeyler yaptırmaya çalışabilir veya sizi istemediğiniz bir duruma düşürebilirler. Bilgi toplamak ya da kişisel ihtiyaçlarınıza vakit ayırmak size iyi gelebilir ya da başka kişilerin müdahalelerinden uzak durmanızı sağlayabilir.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.* Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.İlgi alanlarınızı geliştirmeli, yaratıcılığınızı besleyen yerleri ziyaret etmelisiniz. Bu sayede, günün gergin etkilerini kısmen hafifletebilirsiniz belki? Bugünlerde, başlayacağınız projeler bazı işleri yapma biçiminizde olumlu etki yaratabilir.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.Hayatınızı daha tatminkar yaşamanın yollarını arayabileceğiniz günler. Rekabet içeren aktiviteler ilginizi çekse de, enerjinizi evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara harcamanız daha faydalı olabilir. Aksi takdirde günün gergin enerjisinden siz de etkilenebilirsiniz.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.Özel yaşamınız ve iş hayatınız arasında kalabilirsiniz. Belli konuların artı ve eksilerini tespit etmeli, planlarınızı size yakın kişilerle paylaşmalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Ani parlamalara dikkat!

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.Maddi durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekiyor. Belli hobilerinizi, yapmakta iyi olduğunuz işleri veya hizmetlerinizi gelire dönüştürmenin yollarına konsantre olabilirsiniz. Yeni bilgiler edinebilir, belli konularda tecrübelerinizi arttırabilir ya da tecrübeli kişilerden fikir alabilirsiniz.

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.Bazı konularda özgün bir yol bulmanız gerekebilir. Maddi ya da fiziksel olarak sizi nelerin mutlu ettiğini bulmanız gerekiyor. Yapacağınız şeyler üzerinde sizden yaşça küçük veya büyük kişilerin ya da çocuklarınızın etkisi olabilir.» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 00:48   #2 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

umutsuz vaka» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 00:50   #3 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
1 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.Sizi mutlu eden şeylere konsantre olmanız günün gerginliğini azaltmanıza yardım edebilir. Kendinizi biraz şımartmanızın kime ne zararı olabilir ki? Alışılmadık ilgi alanları yeni başlangıçların işareti olabilir.
bu sefer ki ilginç geldi» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 10:53   #4 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.Maddi durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekiyor. Belli hobilerinizi, yapmakta iyi olduğunuz işleri veya hizmetlerinizi gelire dönüştürmenin yollarına konsantre olabilirsiniz. Yeni bilgiler edinebilir, belli konularda tecrübelerinizi arttırabilir ya da tecrübeli kişilerden fikir alabilirsiniz.


Olur


Teşekkürler» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 14:11   #5 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.Maddi durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekiyor. Belli hobilerinizi, yapmakta iyi olduğunuz işleri veya hizmetlerinizi gelire dönüştürmenin yollarına konsantre olabilirsiniz. Yeni bilgiler edinebilir, belli konularda tecrübelerinizi arttırabilir ya da tecrübeli kişilerden fikir alabilirsiniz.

» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 17:04   #6 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

Doğru gibi
Teşekkürler» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 17:35   #7 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.* Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.Bazı sırlar açığa çıkabilir. Eski bir meslektaş ya da arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz ya da ani gelişmeler sıkıntı yaratabilir. Utanmanıza neden olacak gelişmeler yaşamamak için yapılması gerekli son dakika değişiklikleri varsa uygulamakta fayda var. Sizi sınırlayan şeyler veya kişiler var.» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 17:37   #8 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.Kiminle zaman geçirmek istediğinize veya kime ne tür bir yardımda bulunacağınıza karar verecek olan sizsiniz. Standartlarınızı belirlemeli ve kurallara bağlı kalmalısınız. Gücünüz sizi ilginç bir pozisyona taşıyacak ve kazanan taraf olmanıza yardım edecek.» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 22:57   #9 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.Kiminle zaman geçirmek istediğinize veya kime ne tür bir yardımda bulunacağınıza karar verecek olan sizsiniz. Standartlarınızı belirlemeli ve kurallara bağlı kalmalısınız. Gücünüz sizi ilginç bir pozisyona taşıyacak ve kazanan taraf olmanıza yardım edecek.» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Alt 30-Eylül-2013, 23:04   #10 (permalink)
aXi
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bazı kişiler size istemediğiniz şeyler yaptırmaya çalışabilir veya sizi istemediğiniz bir duruma düşürebilirler. Bilgi toplamak ya da kişisel ihtiyaçlarınıza vakit ayırmak size iyi gelebilir ya da başka kişilerin müdahalelerinden uzak durmanızı sağlayabilir.» 1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - www.ForumZirve.Net

  Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Yukarıdaki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Etiketler
2013, burc, ekim, gunluk, yorumlari


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:52.

Forum Künyemiz
Uyarı

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2011 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
Açılış Tarihi : 05.12.2011
Kuruluş Tarihi : 20.11.2011
Hazırlayan & Tasarlayan : ForumZirve
 

Sosyal paylaşım platformu olan ForumZirve.Net sitemizde, kullanıcılar 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan ForumZirve.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İletişim panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, ForumZirve.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

www.ForumZirve.Net © 2011-2016
Forum, Forumlar, Forum Sitesi, Etiket, Sitemap, Arşiv