Tekil mesaj gösterimi
Alt 14 Kasım 2023, 22:20   #1
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Postbit bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Özgür Özel, CHP’nin yeni genel başkanı oldu

Özgür Özel, CHP’nin yeni genel başkanı oldu

Alıntı:
Şu belediye işini bukadar abartmanız yok mu deli oluyorum (: Belediyeleri aldı da ne oldu ? Akp nekadar güç kaybetti?Güç kaybettiyse hezimete uğradıysa deprem ve pandemiye rağmen en güçsüz döneminde tekrar nasıl iktidar oldu?
Belediye seçimleri genel seçimden bile fazla önem arz eder. Zira İstanbul özellikle.
Semboldür ve ülke genelinin daha eğitimli halini yansıtır.
Zaten RTE ve AKP orayı kaybetti diye 5 yıldır delirmiş haldeler. Hala o acı geçmedi .

Alıntı:
Ben Kemal dönemi hariç Chp'nin bukadar rezil,bukadar işbilmez bir dönemini hatırlamıyorum.Kemal efendi siyasal olarak ne hamle yapsa hepsi elinde patladı.Akp'yi en güçsüz döneminde İP gibi partilerle ittifak yapmasına rağmen deviremeyen bomboş bir Kemal...Deprem ve pandemiye rağmen vekillerini eski Akp artıklarına kaptırmış adam Kemal,%3 bile katkı sağlamayan artıklara hemde...Bu adama hala ne Kemalmiş,yok Baykal diyorsunuz yahu.

Burada AKP'ye yanlayan Meral ve İyi parti'nin hiç mi suçu yok. Sağ parti olup, HDP'den bile daha rezil oy alan İYi parti'nin hiç mi suçu yok.
Sağ parti olup, AKP'den tek oy alamayarak rezalete imza atan İYi partide hiç mi suç yok.

İttifak şahane bir adımdı. Ama İyi parti denen parti bunu rezil etti. Resmen takoz oldular. Yahu yüzde 10 bile alamamak nedir.

CHP değil, İYi parti en az yüzde 15 hatta 20 almalı idi. Bu denklemde zaten AKP iktidarı kaybederdi.

Alıntı:
Hiç bahane aramayın artık komik oluyor.İnce girerse Akp kazanır sarayın adamı dediniz adam girmedi.İnce'yi suçlayacaktınız patladı.Sonra döndünüz Oğan'a (: O da yetmedi şimdi Baykal (((:
Ee yalan mı.

İnce satış yaptı. Geçen seçinde yaptığı gibi.
Oğan kralını yaptı. Hala şu adamı savunmayın.
Baykal denen ulusalcı rezil öldüğünde muhalefeti ve iktidarı adama nefret saçtı. Neden acaba ??.

++

Pandemi vs. ekonomik kriz iktidar olamadı geyiğini bırakalım. Burası isveç değil. Aha yazdım burada; [Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Medya, yargı, kamu, iktidar tek bir parti elinde iken karşında 500 partide olsa, 100 Atatürkte olsa nafile.

Birde buna cehalet, partizanlık, milli ve dini duyguların sömürülmesi eklenince yandı gülüm keten helva.

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
------------------------------------------------------
  Alıntı